Csatlakozz hozzánk irodai asszisztensként!

Ismerj meg minket és légy részese közös sikereinknek.

Milyen hely az RG Stúdió?

Családias hangulatú közösség vagyunk, ahol összetartó csapatként közösen építjük a szervezetet és támogató közegben építheted a karrieredet! Nagyon fontos értéknek tartjuk, hogy közösen tegyünk azért, hogy Te is fejlődj, de általad az RG Stúdió is fejlődhessen.
Otthonos, kényelmes iroda
modern, jól felszerelt és jól megközelíthető
Modern munkaeszközök
Az akadálytalan és élvezetes munkavégzésért
A kávét, teát, ebédet mi álljuk
Irodai csoki és gyümölcs is szokott lenni
Támogatott képzések
Bővítheted a tudásod képzésekkel, tréningekkel amit a cég áll.
Igazi csapatmunka, verseny nélkül
Csapatban dolgozunk és a célunk a csapat sikere, ezért mindenki támogatja egymást.

Csapatépítés
Rendszeres közös programokon engedjük ki a gőzt.

Mivel is foglalkozunk, kik vagyunk mi?

Az RG Stúdió Kft. már több, mint 20 éves múlttal rendelkező pécsi online marketing ügynökség.

Ügyfeleink kkv cégek, közép-, és multinacionális vállalatok, akikben közös, hogy keresik és igénylik a legújabb online marketing megoldásokat és valós üzleti -marketing problémákra keresnek megoldást a segítségünkkel.

Partnereinknek 20 éve segítünk velük vagy nekik megvalósítani online marketing stratégiájukat.

Állásajánlat

Kit is keresünk röviden?

Egy olyan önálló, precíz, lelkes és kitartó csapattagot, aki nem csak képes az irodánkat rendben tartani, de lépést tud tartani a fejlődésünkkel és munkája révén magasabb szintre tudja emelni az iroda működését is!

A fejlődés alapelemünk, igyekszünk nem csak követni a trendeket, hanem megelőzni azokat! Számítunk rá, hogy az iroda működését támogató munkatársunk is ugyanígy gondolkodik.

Alap, hogy precíz, pontos és önálló vagy, de tudsz-e és akarsz-e folyamatosan fejlődni? Ha igen, nem kérdés, hogy közöttünk a helyed!

Néhány infó arról, hogy milyen feladatok várnak rád:

- A jelenlegi rendezett, modern és jól felszerelt irodai környezet és infrastruktúra fenntartása és folyamatos fejlesztése.
- Postai küldemények, központi telefon és e-mail kezelése
- Vendégek fogadása
- Teljes körű dokumentumkezelés online és offline környezetben: iktatás, digitalizálás, sokszorosítás, archiválás, selejtezés
- Nyilvántartások készítése, vezetése
- Kapcsolattartás a munkatársakkal, partnerekkel, szállítókkal.

Munkavégzés helye: 7623 Pécs, Ungvár utca 47.
Szakterület: iroda / adminisztráció
Napi munkaidő: tejes munkaidő állás

Amit várunk

Minimum két év tapasztalat hasonló munkakörben
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Alap szintű angol nyelvtudás

Extra boldogok leszünk, ha:

Használtál már valamilyen vállalatirányítási rendszert
Rendelkezel alap kép- és prezentáció szerkesztési ismeretekkel.
Ha van B kategóriás jogosítványod és mellé vezetési gyakorlatod is.

Milyen tulajdonságokat keresünk az új munkatársban?
• Profi szervező készség
• Kiváló kommunikációs készség
• Önálló feladat és problémamegoldó készség
• Precíz, pontos munkavégzés
• Lelkes, lendületes, segítőkész hozzáállás

Mit adunk mi ezért cserébe?
• Versenyképes jövedelem
• Modern irodai környezet: szép új irodánk van kellemes környezetben, ahol jó dolgozni.
• Hosszútávú munkalehetőség
• Támogató csapat és vezetés: a célunk az, hogy ne új munkatársunk, hanem új csapattagunk legyen, és ezért mindent meg is teszünk.
• Fejlődési lehetőség: ha sikeres lesz a beilleszkedésed ránk hosszú távon számíthatsz, életpályamodell mentén fejlődhetsz nálunk.

Előre szólunk, hogy tennivaló van bőven, és nyitottak vagyunk az ötleteidre is. Sőt, számítunk is rá, hogy segíteni fogsz a folyamatainkat nem csak rendben tartani, de jobbá, egyszerűbbé, gyorsabbá tenni!

A betanulás miatt ne aggódj! Szeretnénk, ha nem csak értékes tagja lennél a csapatnak, hanem jól is érezd magad, ezért a beilleszkedésre és a betanításra is nagy figyelmet szentelünk. Nagyon összetartó csapat vagyunk, ezért fontos, hogy az új munkatársakkal is jól kijöjjön mindenki.

Tetszik a lehetőség, el tudod magad képzelni az RG csapat tagjaként?
Küldd el fényképes önéletrajzodat és rövid bemutatkozásodat a studio.hr@rghungary.net email címre és megkeresünk!
Jelentkezési határidő: 2021. április 20.

Mi fog történni a kiválasztás során?

A felvételi folyamatunk több lépcsős, ezekre számíthatsz, ha hozzánk jelentkezel.

1

Küldd el nekünk a fényképes önéletrajzodat és egy rövid bemutatkozást.

2

Visszaigazolás

A jelentkezési határidőt követően értesítést küldünk.

3

Telefonos interjú

Ha a pályázatod alapján szeretnénk megismerni felhívunk telefonon.

4

Személyes interjú

A személyes találkozás során megismerjük egymás igényeit és te is felteheted a kérdéseidet.

5

Próbanap

Kapsz néhány a munkakörre jellemző feladatot, hogy megnézzük hogyan dolgozol, te pedig megláthasd, hogy mivel kell majd foglalkoznod.

6

Ajánlat

Ha nekünk tetszik a próbafeldatok megoldása neked pedig a munka, akkor ajánlatot teszünk neked a közös munkára.

Amire büszkék vagyunk

Az évek során számos kitüntetéssel és minősítéssel jutalmazták az RG Stúdiót. Büszkék vagyunk a szakmai elismerésekre, és a cégünket, mint munkahelyet elismerő címekre is!
Digitálisan felkészült vállalkozás
opten-rg-studio